Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Крісло з штучного ротангу підвісне Адель Рожевий (Салатовий)

Крісло з штучного ротангу підвісне Адель Рожевий (Салатовий)

Ротанг штучний використовується для виготовлення меблів з 1950 року, вперше застосували цей матеріал в Індонезії. Слід зауважити що меблі з штучного ротангу володіють кращими експлуатаційними характеристиками ніж меблі з натуральної рослини. Тоді як меблі з природнього ротангу втрачають свої експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд на протязі деякого проміжку часу.

Можливості застосування меблів з штучного ротангу у дизайні майже безмежні. Ви можете розмістити їх як в середині приміщення так і зовні, в дома чи на дачі. Крісло з штучного ротангу буде пасувати як до класичних інтер’єрів так і до неординарних рішень.

купити крісло кокон Адель kramnyk.com

Іншим суттєвим плюсом є те що меблі з штучного ротангу не потрібно фарбувати чи лакувати, вони виготовляються у багатій колірній гамі на фабриці. Таким чином купуючи крісло з штучного ротангу ви оберігаєте навколишнє середовище та уникаєте дискомфорту пов’язаного з фарбуванням чи лакуванням.

Купити крісло кокон Адель в інтернет магазині kramnyk.com ви можете за доступною ціною та з вигідною доставкою по Україні.

Крісло кокон з штучного ротангу Адель має наступні характеристики:

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!