Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Зоорегата

Зоорегата
ЗООрегата від Українського виробника Bombat Game — це одразу три настільні гри, які є ідеальними для сімейного відпочинку і допомагають весело провести час з близькими та друзями.
Цей набір розроблено для того, щоб почати знайомити найменших гравців (віком від 4 років) із цікавим та вражаючим світом настільних ігор. Завдяки застосуванню двостороннього ігрового поля гравцям пропонується відразу три яскравих забавки в одній коробці.
 

Сюжет гри Небезпечні перегони

 
 
В основі сюжетної лінії лежать змагання капітанів парусних кораблів, що прагнуть першими досягти фінішного порту. Відстань, яку проходить корабель за один хід, визначається кидком кубика. Кораблі у грі – це пластикові мініатюри, які дуже схожі на справжні вітрильники.
 

Сюжет гри Зоо Регата

 
                                 

Гравців очікує карта земної кулі, тварини, що мешкають у різних куточках світу, пірати і повна свобода дій. Гравці самі визначають свій маршрут, прагнучи першими здійснити навколосвітню подорож і повернутися до рідного порту із повною колекцією підібраних тварин.
 
ЗОО Регата орієнтована на сімейне дозвілля, і її правила складені таким чином, щоб ніхто не вибував із гри – всі будуть мати можливість боротися до кінця.
 

Сюжет гри Хапай Пірата!

                          

У цьому сценарії один або декілька гравців (пірати) намагаються викрасти тваринок, а інший гравець (патрульний), ловить їх.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!